Zrealizowane projekty

Votus Maków

Maków Apartamenty to inwestycja, którą zrealizowaliśmy w 2019 roku w Skarbimierzu- Osiedle. W inwestycji zostało wybudowanych 8 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni 61,32 m² i 71,27 m². Oferowane przez nas mieszkania mają możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza, dostosowanej do potrzeb i oczekiwań przyszłych użytkowników. Wszystkie mieszkania posiadają niezależne wejścia i układy komunikacyjne. Budynek został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie mieszkania zostały sprzedane jeszcze w trakcie budowy.

Organizacji codziennego życia sprzyja dostęp do pełnej infrastruktury (przedszkole, szkoła podstawowa, bank, poczta, kościół, komunikacja miejska).

Lipowa Apartamenty

Lipowa Apartamenty to kolejna nasza inwestycja zrealizowana u zbiegu ulic Lipowej i Modrzewiowej w Skarbimierzu – Osiedle.

Jednym z wielu atutów inwestycji jest jej dogodna lokalizacja oraz funkcjonalny układ mieszkań o powierzchni od 35 do 75 m². Większość lokali posiada bezpośredni dostęp do przydomowych ogródków, a część z nich jest wyposażona w komin do podłączenia kominka. W mieszkaniach zamontowane zostały okna 3 – szybowe na profilach Veka oraz ogrzewanie podłogowe, co sprawia że mieszkanie są tanie w eksploatacji. Jak w poprzedniej inwestycji mieszkania zostały sprzedane jeszcze podczas realizacji budowy.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

Facebook